Ke stažení

Potřebujete informace o juggeru někde, kde není internet? Stáhněte si pravidla, letáčky a další potřebné dokumenty a vemte si je s sebou!

EN
Need some useful stuff? Download it! We have drum loops (stones) – Kameny, we have score tables – Výsledková tabulka and we have jugg counter models – Model počítadla bodů!

 

Kameny (zvukové signály ke hře)

Pokud máte k dispozici ozvučení tělocvičny nebo velký reproduktor, nepotřebujete buben, ale stačí vám tento soubor. Nahrajte si jej do telefonu a máte jeden juggerový poločas vždy po ruce! Posledních deset kamenů i konec poločasu je zvýrazněno.

100 kamenů – jeden poločas

1100 kamenů – půl hodiny hry

2200 kamenů – hodina hry

 

Kompletní pravidla

Tento dokument je uceleným souborem českých juggerových pravidel. Chcete-li si rozšířit představu o tom, na co všechno byste coby pořadatel či účastník turnaje měli dávat pozor, je toto čtení právě pro vás.

JuggerovaPravidla-jcz170221

 

Kompaktní průvodce

Stručný a přehledný průvodce světem juggeru pro ty, kteří by se rádi dozvěděli o juggeru všechno podstatné. Kompaktní průvodce obsahuje všechny informace potřebné k tomu, aby si člověk udělal přesnou představu o tom, jak se jugger hraje, jaká jsou pravidla a jaké vybavení je potřeba. Má pouze čtyři strany, dá se celý vytisknout na jeden list papíru jako brožurka a proto se výborně hodí do kapsy na trénink jako rychlý úvod pro nové hráče nebo pro táborové vedoucí.

JuggerKompaktniPruvodce (4 strany A4, plná velikost)

JuggerKompaktniPruvodceNaList (2×2 strany A5, uzpůsobeno na tisk na jeden list)

 

Letáček

Trénujete v parku a kolemjdoucí se zastavují a fascinovaně vám přihlížejí? Dejte jim letáček a řekněte jim, ať se přidají!

JuggerLetacek

 

Výsledková tabulka

Pokud hrajete zápas a potřebujete si vést přehled o skóre, kamenech a délce kol pro případná opakování, můžete použít tuto jednoduchou tabulku.

juggerVysledkovaTabulka
juggerScoreTable

 

Model počítadla bodů

Pořádáte zápas nebo turnaj a chtěli byste pěkná počítadla bodů? Jestli máte k dispozici 3D tiskárnu, stáhněte si a vytiskněte si ty naše! Buď s logem jugger.cz, nebo i bez něj.

jugg-pocitadlo-jcz
jugg-pocitadlo-njcz